Skulptuur

Vormilisest kunstist

Kujutavatest kunstidest üks töömahukamaid on skulptuuri valmistamine. Sõltuvalt lõpliku teose materjalist on protsess mitmeetapiline ja nõuab põhjalikku planeerimist ning vajab valmimiseks nii aega kui ka katsetamist. Sõltuvalt kuju eksponeerimise keskkonna tingimustest on oluline valida sobiv materjal ning vormiline lahendus.

Midagi ainulaadset?

Kuna igaühel on oma isiklik eelistus, soovid ja vajadused, siis on oluline, et keegi pakuks võimalust saada midagi just sellist, nagu nendel tarvis on. Kui tellijal on nägemus mida, ta lõpptulemusena tahaks saada, siis teenusepakkujana püüame sobivaima tehnilise lahenduse ja materjali valiku osas abiks olla. Kuna iga töö on eritellimus, siis tuleb arvestada võimaliku ajakuluga, mis läheb parima lahenduse väljatöötamiseks.

Soovin tellida

Kuna iga projekti eripära vajab personaalset lähenemist, siis palume saata oma soovide kirjeldusega hinnapäring aadressile oubelify(at)gmail.com või helistada +372 585 816 78 ning vastame teile esimesel võimalusel.

Näited

Aastate jooksul on olnud võimalus töötada paljude erinevate klientidega eraisikutest suurfirmadeni, järgnevalt mõned näited fabritseeritud vormilistest tellimustest ja skulptuuridest:

This slideshow requires JavaScript.

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: